Olej konopny – Recreation – Broad Spectrum – CBD – 10 ml

 

”RECREATION” to destylowany olej z oleju FULL SPECTRUM „HEAL”. Jest dobrym wyborem dla osób, które chca korzystac z oleju, który zachowa spectrum różnych kannabinoidów, takich jak CBC, CBN,CBG, THCV, CBDV, CBGA, CBD, a jednocześnie chcą otrzymać dobry smak oleju i kannabinoidów. Nie brudzi języka, smak jest neutralny, najbardziej wyczuwalny jest olej z nasion konopi, który dopełnia ekstrakt lekko orzechowym posmakiem. Nie zawiera form kwaśnych, ponieważ jest całkowicie zdekarboksylowany, nie zawiera również chlorofilu, wosków. Jest dobrym wyborem dla osób które chcą lepszy smak i nie chcą dodatku ziół „Heal”, zostanie neutralny pod względem wyglądu i smaku, a zachowa działanie oleju konopnego.

  • Producent: TOPLANTA
  • Dostępność: produkt dostępny produkt dostępny
  • Czas realizacji: do 48 h
  • Cena netto: 81,30 zł / szt. 100,00 zł / szt.
  • szt.

Dawkowanie produktu RECREATION

Zalecana dzienna porcja do spożycia w ciągu dnia: 2 - 3 kropli 3 razy dziennie co 6 - 8 godzin.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. W opakowaniu znajduje się około 200 kropli.

Skład produktu w butelce 10 ml:

Olej z nasion konopi włóknistych z naturalnie występującymi fitoskładnikami Zawiera również kwasy tłuszczowe omega 3 - 6 - 9 oraz pełne spektrum występujących w konopiach fitosubstancji.

Dokładny skład produktu Recreation

10%

Składniki: olej z nasion konopi włóknistych z naturalnie występującymi fitoskładnikami min 1000 mg.
1/6/9 kropli zawiera: – 5 / 30 / 45 mg oleju z nasion konopi włóknistych.

Recreation zawiera kwasy tłuszczowe omega 3 - 6 - 9 oraz pełne spektrum występujących w konopiach fitosubstancji w ilosci minimum 1000 mg.

 

20%
Składniki: olej z nasion konopi włóknistych z naturalnie występującymi fitoskładnikami min 2000 mg.
1/6/9 kropli zawiera: – 10 / 60 / 90 mg oleju z nasion konopi włóknistych.

Recreation zawiera kwasy tłuszczowe omega 3 - 6 - 9 oraz pełne spektrum występujących w konopiach fitosubstancji w ilości minimum 2000 mg.

 

Produkt jest zgodny z polskimi normami prawnymi - zawartość THC  0 %.

Pozostałe badania produktu TUTAJ